Apie ką turite prisiminti, perkant vaikui batus? 0
Apie ką turite prisiminti, perkant vaikui batus?

Vaikiški batukai yra vienas svarbiausių drabužių elementų, į kurį kiekvienas tėvas turėtų atkreipti dėmesį. Ir čia kalbama ne tik apie jų išvaizdą ir derinimą prie vaikiškos garderobės! Gerai parinkti batai turi didžiulį poveikį mažylio pėdų vystymuisi ir sveikatai. Ką tad verta žinoti prieš perkant vaikui avalynę? Skaitykite toliau!

skaityti daugiau »
Kaip aprengti merginą glamūriniu stiliumi? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus 0
Kaip aprengti merginą glamūriniu stiliumi? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus

Turtinga klasika – taip trumpai galite apibūdinti glamūrinį stilių. Elegancija, kuri nepastebimai patraukia dėmesį subtiliu blizgučių ar papuošalų blyksniu. Moteriškumo ir prašmatnumo kvintesencija, apie kurią „užaugusios“ svajoja daugelis mažų mergaičių. Galite juos įgyvendinti dabar, kurdami gražius žavesio stilius su suknelėmis mergaitėms.

skaityti daugiau »
Ką mergina turėtų dėvėti vestuvėse šaltesnėmis dienomis? 0
Ką mergina turėtų dėvėti vestuvėse šaltesnėmis dienomis?

Vestuvės dažnai planuojamos gerokai iš anksto. Kartais tai užtrunka dvejus metus! Todėl sunku nuspėti, koks oras bus būtent šią dieną. Vestuvių ceremonijos dažniausiai organizuojamos pavasario, vasaros ir ankstyvo rudens sezonu. Tačiau net ir tada oras mėgsta gudrauti. Vestuvių diena gali būti vėsi, lietinga ir vėjuota.

skaityti daugiau »
Šeimos fotosesija su fotografu – ką turėtų dėvėti vaikai, kad nuotraukos atrodytų gražiai? 0
Šeimos fotosesija su fotografu – ką turėtų dėvėti vaikai, kad nuotraukos atrodytų gražiai?

Ar suplanavote šeimos fotosesiją su fotografu? Tokios fotografijos – puiki idėja įamžinti kartu praleistas akimirkas. Tikrai ne kartą peržvelgsite šeimos albumus ir su ilgesiu prisiminsite tas nepaprastas akimirkas. Net tada, kai jūsų vaikai paliko šeimos namus norėdami patys tyrinėti pasaulį.

skaityti daugiau »
Kokius aksesuarus mergaitei rinktis? 0
plaukų juostos, plaukų segtukai, segtukai plaukams, plauku segtukas, galvos juosta,

Ar norite, kad jūsų dukra atrodytų gražiausiai su jūsų pasirinkta mergaitiška suknele? Pasirinkite jai madingus aksesuarus! Norint visiškai pakeisti savo aprangą, reikia tik vienos apyrankės arba įdomių kojinių su pomponais. Išbandykite, žaiskite su mada ir sužinokite, kurie aksesuarai labiausiai tiks jūsų vaiko charakteriui.

skaityti daugiau »
Kaip pasirinkti vaiko drabužėlių dydį? 0
Kaip pasirinkti vaiko drabužėlių dydį?

Tikriausiai ne kartą esate pirkę drabužius vaikui internetu - pvz., proginę suknelę mergaitei 134 dydžio - ir pasirodė, kad rankovės per trumpos arba juosmuo per siauras. Apsipirkti ypač sunku, kai negalite iš karto pasimatuoti kūdikio drabužėlių, tereikia pasitikėti gamintojo patikinimais.

skaityti daugiau »
Kaip organizuoti Pirmosios Komunijos šventimą? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Pirmoji Šventoji Komunija yra svarbus įvykis vaiko gyvenime. Neskaitant viso sakralinio aspekto, dažniausiai tai būna pirmas toks didelis vakarėlis jo gyvenime, kurio metu visas dėmesys sutelkiamas į mažą vaiką. Šeimos šventės organizavimas, merginos pirmosios komunijos suknelės išrinkimas – tikras iššūkis. Gera gerai pasiruošti šiai dienai, kad būtų gražių prisiminimų.

skaityti daugiau »
Kaip įtraukti vaikus per vestuvių renginį? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Vaikai dažniausiai sukelia šiltus jausmus suaugusiems ir sukelia šypseną jų veiduose. Ypač per ceremonijas, tokias kaip vestuvės, jų vaizdas yra jaudinantis. Be to, tokios akimirkos dažniausiai lieka svečių prisiminimuose. Jei jūsų šeimoje yra vaikų, turėtumėte įtraukti juos į pagalbą šią svarbią dieną.

skaityti daugiau »
Kaip aprengti vaiką ypatingomis progomis? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Vaikui, kaip ir suaugusiam, vienos proginės suknelės neužtenka. Per metus ji dalyvaus įvairiose šventėse – daugiau ar mažiau iškilmingose, mokykloje, su šeima ar draugais. Gerai, kad mergaitės suknelė atspindėtų šį charakterį ir suteiktų vaikui pasitikėjimo bei laisvės jausmą.

skaityti daugiau »
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium