Privatumo politika

ZOYA Fashion parduotuvės privatumo politika - progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės, sukneles krikstynoms.

Mes savo klientams visiškai gerbiame jų privatumą ir asmeninių duomenų apsaugą.

Mes tvarkome klientų pateiktus asmens duomenis tokiu būdu, kuris atitinka klientų duoto sutikimo apimtį ir teisinius reikalavimus, visų pirma pagal 1997 m. Rugpjūčio 29 d. Aktą dėl asmens duomenų apsaugos (Journal of Laws No. 133, 883 punktas su pakeitimais. D.). Klientų asmens duomenis saugome serveriuose, kurie užtikrina visišką jų saugumą. Prieigą prie duomenų bazės turi tik įgalioti parduotuvės darbuotojai.

Kiekvienas klientas, pateikęs mums savo asmens duomenis, turi visišką prieigą prie savo duomenų patikrinimo, pakeitimo ar pašalinimo prašymo tikslais.

Parduotuvė neperduoda, neparduoda ir neskolina surinktų klientų asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai daroma gavus aiškų sutikimą arba kliento prašymu arba pagal įstatymą įgaliotų valstybės institucijų prašymu dėl vykstančios bylos.

Mūsų parduotuvėje taip pat naudojamas vadinamasis slapukai (slapukai). Šiuos failus mūsų serveris išsaugo kliento kompiuteryje ir pateikia statistinius duomenis apie kliento veiklą, kad mūsų pasiūlymas atitiktų jo individualius poreikius ir skonį. Klientas gali bet kada išjungti galimybę priimti slapukus savo žiniatinklio naršyklėje, nors jis turi žinoti, kad kai kuriais atvejais šių failų atjungimas gali turėti įtakos mūsų parduotuvės pasiūlymo naudojimui.

Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad jei savo parduotuvės svetainėje patalpinsime nuorodas, nukreipiančias į kitas mūsų netvarkomas svetaines, negalime būti atsakingi už šių svetainių turinį ar už privatumo apsaugos lygį, kurį teikia šių svetainių administratoriai. Priimdamas sprendimą pereiti prie tokių svetainių, Klientas tai daro savo rizika. Mes skatiname jus perskaityti šių svetainių įgyvendinamą privatumo politiką, kol klientas pateikia joms jūsų asmens duomenis.

Reklaminę ir reklaminę medžiagą klientams siunčiame tik tada, kai jie davė sutikimą. Tai ypač pasakytina apie Klientui siunčiamą naujienlaiškį, jei jis patvirtina mūsų aiškiai nurodytą nuorodą su sutikimu gauti naujienlaiškį apie mūsų parduotuvėje vykstančias akcijas, nuolaidas ir naujus produktus. Šios medžiagos taikomos tik mūsų parduotuvės pasiūlymui.

Visus klausimus, paraiškas ir pasiūlymus, susijusius su jūsų privatumo, ypač asmens duomenų apsauga, siųskite adresu info@zoyafashion.lt

Jei turite klausimų, mes esame jūsų žinioje.

Parduotuvės įgula

ZOYA Fashion - proginės suknelės mergaitėms, puosnios sukneles mergaitems, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės, sukneles krikstynoms.

aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium