Apie mus

Vaiko šypsenoje slypi magija, nes ji gali priversti visą pasaulį šypsotis.

mergaičių suknelės, proginės suknelės mergaitėms, puosnios sukneles mergaitems,

ZOYA suknelės yra mielas derinys mėgstamų stilių, nuo klasikos ir pasakos į drąsūs ir spalvingi!

Mums svarbiausias yra klientų, ypač jauniausių, pasitenkinimas, todėl dedame visas pastangas, kad užsakymai būtų greitai įvykdyti, o siūlomos prekės būtų išskirtinės ir aukščiausios kokybės. Dėka mūsų profesionalų, pasirengusių patarti, atsidavimo, apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje tampa grynas malonumas.

 

ZOYA istorija

Pradžioje mūsų drabužiai buvo siuvami užsienyje, o visą prekybą atlikome patys. Nepaisant pradinių sunkumų ir apribojimų, ZOYA įmonė greitai įgijo pripažinimą tarp tėvų, kurie ieškojo originalių ir aukštos kokybės drabužių savo vaikams už priimtiną kainą.

Laikui bėgant, ZOYA įmonė augo ir mes pradėjome palaipsniui atidaryti savo parduotuves Lenkijoje, samdydami daugiau darbuotojų, kurie padėjo gamyboje ir vaikų drabužių pardavime. Kartu su įmonės augimu atsirado naujos iššūkiai, kuriuos rinkos sąlygos kėlė mums.

Vienas iš tokių iššūkių buvo ekonominė krizė, kuri smogė visai drabužių pramonei. Įmonės pradėjo uždaryti savo parduotuves, o klientai atsisakė perkant prabangių drabužių savo vaikams. ZOYA taip pat pajuto krizės poveikį, bet vietoj to, kad nusiviltume, mes kaip trečio vaiko tėvai nusprendėme, kad turime dar labiau įsitraukti.

Pradėjome ieškoti inovatyvių sprendimų ir įdiegti internetinę prekybą. Perkėlimas mūsų veiklos į internetą nebuvo lengvas – daug nesuguldytų naktų ir neturėjome laisvos dienos per metus. Viskas tam, kad išlaikytume savo prekės ženklą ir užtikrintume tolesnį augimą.

Nepaisant krizės, ZOYA įmonė visada laikėsi savo pirminio tikslo – suteikti džiaugsmo mažiems vaikams per vizitines aprangas. Mūsų produktai buvo visada pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o dizaineriai stengėsi rūpintis kiekvienu detaliu, kad drabužiai būtų ne tik elegantiški, bet ir patogūs.

Po daugelio metų darbo ir atsidavimo, įmonė ZOYA tapo viena geriausių vaikiškos išvaizdos drabužių prekių ženklų Lenkijoje. Mūsų produktai vis dar labai populiarūs, o įkūrėjai su džiaugsmu žvelgia į savo kūrinį.

Ši trumpa mūsų įmonės istorija yra istorija apie aistrą, atsidavimą ir tikėjimą savo svajonėmis. Tai taip pat yra istorija apie sunkumų įveikimą ir nuolatinį siekį tobulėti. Dėl savo ryžtingumo ir neišgąsdinamos valios, įmonė ZOYA tapo vienu geriausių elegantiškų vaikiškų drabužių prekių ženklų Europoje, kuris suteikia malonumą mažiesiems ir yra su džiaugsmu perkamas jų tėveliais.

 

Mes nuolat plečiame savo klientų grupę ir esame kitose šalyse:

ZOYA Austrija: www.zoyafashion.at

ZOYA Čekija: www.zoyafashion.cz

ZOYA Nyderlandai: www.zoyakinderen.nl

ZOYA Vokietija: www.zoyafashion.de

ZOYA Slovakija: www.zoyafashion.sk

ZOYA Vengrija: www.zoyafashion.hu

ZOYA UK: www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Italija: www.zoyafashion.it

ZOYA Suomija: www.zoyafashion.fi

ZOYA Prancūzija: www.zoyafashion.fr

ZOYA Ispanija: www.zoyafashion.es

ZOYA Belgija: www.zoyafashion.be

ZOYA Danija: www.zoyafashion.dk

ZOYA Portugalija: www.zoyafashion.pt

ZOYA Rumunija: www.zoyafashion.ro

ZOYA Bulgarija: www.zoyafashion.bg

ZOYA Lenkija www.zoyafashion.pl

ZOYA Latvija: www.zoyafashion.lv

ZOYA Estija: www.zoyafashion.ee

ZOYA Kroatija: www.zoyafashion.hr

ZOYA Airijawww.zoyafashion.ie

ZOYA Slovėnija: www.zoyafashion.si

ZOYA Švedija: www.zoyafashion.se

ZOYA Graikija: www.zoyapaidi.gr

 

Jei turite klausimų ar rūpesčių, susisiekite su mumis per kontaktinę formą adresu info@zoyafashion.lt

Parduotuvės įgula

ZOYA Fashion - proginės suknelės mergaitėms, puosnios sukneles mergaitems, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės, sukneles krikstynoms.

aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium