Mažasis angelas, arba Komunija 2024 0
Mažasis angelas, arba Komunija 2024

Netrukus, akimirksniu, atkeliaus gegužė, ir kartu su ja prasidės komunijos sezonas. Tai vienas svarbiausių įvykių tavo dukrytės gyvenime – kiekviena mergaitė nori atrodyti stulbinamai. Todėl verta jau dabar pagalvoti apie stilių šiai didžiajai dienai.

Ką pasirinkti, kad būtų madinga, patogu ir praktiška? Kokios yra 2024 metų komunijos tendencijos? Ką daryti su suknele, jei parapija nustatė dėvėti baltą komunijos suknelę? Kokią suknelę mergaitei pasirinkti kaip pirmosios šventos komunijos atminimą? Skaitykite toliau!

Kokia turėtų būti ideali komunijos suknelė mergaitei? Pirmoji šventoji komunija tavo vaikui yra labai jaudinantis įvykis. Juk jis ilgą laiką ruošėsi šiai dienai, mokėsi maldų, eilėraščių ir įvykių eiliškumo per šv. Mišias. Norėdami šiek tiek pagyvinti dukterį šiuo stresuojančiu laikotarpiu, verta užsiimti tuo, ką mergaitės mėgsta labiausiai – komunijos suknelės pasirinkimu!

Yra keletas gairių, kurių verta laikytis, kad pasirinkta suknelė iš tikrųjų taptų komunijos suknele. Kokios yra šios svarbios detalės?

Suknelės spalva. Komunijos suknelė mergaitei turėtų būti balta. Tai simbolizuoja švarą ir nekaltumą (kaip vaiko sielą). Laimei, baltos spalvos atspalvių yra daug, tad lengvai pritaikysi suknelę prie savo vaiko išvaizdos tipo. Ilgis. Kalbant apie komunijos sukneles, kuo ilgesnė suknelė, tuo geriau. Šventės stilius turėtų būti kuklus ir dengti didžiąją dalį kūno. Todėl, renkantis galutinį aprangą, atsižvelkite į modelius, kurių ilgis yra iki kelio arba ilgesni. Priedai. Atminkite, kad tai šventoji komunija, o ne vestuvės! Todėl nereikėtų pernelyg puošti suknelės komunijai mergaitei. Patogumas. Svarbiausia turėtų būti jūsų vaiko komfortas. Todėl rinkitės paprastus komunijos suknelių modelius, kad jūsų dukra galėtų lengvai žaisti ir šokti per visą renginį.

Ką daryti, jei parapija iš anksto nustatė dėvėti albas, o tu jau nupirkai komunijos suknelę mergaitei? Nesijaudinkite – suknelė puikiai tiks šeimos šventei po mišių. Tavo dukra tikrai jausis joje geriau nei visą dieną būdama alboje.

Atminimo komunija – pirkti didesnę suknelę mergaitei atsargai ar ne? Kai kurios parapijos po metų nuo pirmosios šventos komunijos organizuoja t. y. atminimo komuniją. Tai šv. Mišios, per kurias vaikai dalyvauja iškilmingais drabužiais ar komunijos albomis, prisimindami šį svarbų įvykį. Tokiu atveju daugelis mamų susiduria su abejonėmis, ką daryti su komunijos suknele ar alba?

Yra du būdai išspręsti šią situaciją:

Galite nusipirkti vienu dydžiu didesnę ir šiek tiek ilgesnę suknelę mergaitei komunijai arba albą. Prieš renginį šiek tiek pasiūkite suknelę, kad vaikas neįkliūtų už per daug medžiagos. Kitais metais, kai jūsų dukra paaugs, atplėškite siūlę ir suknelė bus paruošta!

Šis sprendimas taip pat turi trūkumų: pirmosios komunijos dieną jūsų dukra turės netinkamą suknelę, ir negalite būti tikri, kad pasirinktas dydis po metų tikrai bus tinkamas. Be to, galite netyčia pažeisti suknelę atsiuvant.

Renginio metu perkate naują komunijos suknelę mergaitei ar albą. Trūkumai? Turėsite išleisti papildomų pinigų, bet turėsite garantiją, kad suknelė puikiai tiks. Be to, tai bus didelė džiaugsmas jūsų dukrai, jei ji galės pasirinkti antrą, madingą suknelę šiai dienai.

Kaip pasirūpinti komunijos suknele, kad ji išliktų iki šios svarbios dienos? Jau pasirinkote suknelę mergaitei komunijai? Puiku! Kad jūsų dukra galėtų atrodyti kuo geriau, dabar reikia ją tinkamai saugoti. Kaip tai padaryti?

Pakabinkite komunijos suknelę ant pakabos. Dėl to ant jos nesusidarys raukšlės ir deformacijos. Naudokite dėklą. Balti drabužiai mėgsta prarasti savo spalvą dėl šviesos ir dulkių poveikio. Norėdami išsaugoti suknelės nepriekaištingą baltumą, įdėkite ją į dėklą. Dėl to šią dieną ji atrodys puikiai! Jei norite šiek tiek atnaujinti pasirinktos suknelės išvaizdą prieš renginį, prieš dieną apdorokite ją garais. Tačiau prieš pradėdami, atidžiai patikrinkite etiketę ir susipažinkite su ant jos pateiktais ženklais.

Daugiau patarimų apie mergaičių suknelių skalbimą ir saugojimą rasite mūsų kituose straipsniuose:

Kaip saugoti mergaičių sukneles, kad jos išlaikytų savo formą ilgą laiką? Kaip išskalbti mergaitės suknelę, kad ji tarnautų daugeliui progų? Baltos mergaičių suknelės – ar tai geras pasirinkimas?

2024 metų komunijos tendencijos, arba kokios suknelės komunijai mergaitei bus madingos šį sezoną? Kas bus madinga per 2024 metų komunijas? Šis sezonas pasižymi paprastumu ir klasika. Tačiau tai visai nereiškia, kad šių metų komunijos suknelės mergaitems bus nuobodžios!

Kalbant apie kirpimą, dominuoja ilgos, bet atidengiančios kulkšnis, laisvi modeliai su diržu liemenyje. Suknelės viršus mergaitei yra lygus, o apačia – subtilus tiulis. Taip pat pasitaiko subtilių siūlių ant suknelės apačios. Dažniausiai puošniausi yra rankovės, iškirptė arba liemuo, dėl ko suknelė įgyja nepakartojamą charakterį. Elegantiškos, mergaitiškos ir kuklios.

Populiariausi komunijos suknelių modeliai mergaitems iš Zoya Fashion Peržiūrėkite mūsų naujausią 2024 metų komunijos suknelių kolekciją ir pasirinkite tarp jų suknelę, kurioje jūsų dukra jausis kaip mažasis angelas! Kurie modeliai mums patinka labiausiai?

Ayla Suknelė mergaitei Ayla puikiai atitinka dabartines 2024 metų komunijos tendencijas. Tai, kas ją išskiria iš kitų modelių ir daro išskirtinę, yra subtiliai dekoruotas deimantukais diržas liemenyje ir plunksnų rankovės. Dėl to visa suknelė atrodo lengva ir labai romantiška.

Elida Ar jūsų komunijos suknelės mergaitei taisyklės yra gana griežtos? Elida čia puikiai tiks! Šiek tiek blizgantis viršus su subtiliais kristalais prie iškirptės puikiai dera su tiuliniu, krentančiu apačia. Tai bus puiki suknelė tokiai svarbiai progai!

Lara Mergaitiška, kukli, tiesiog tobula – tokia yra komunijos suknelė Lara. Kodėl verta ją pasirinkti jūsų dukros pirmajai šventajai komunijai? Dėl subtilių tiulinių volanų ant pečių ir suknelės apačios jūsų vaikas atrodys stulbinamai, o tuo pačiu subtiliai. Tai puikiai parinkta šventės stilius.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium