Ar suknelė tinka kalėdinei dovanai merginai? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Dovana vaikui – nesvarbu, ar tai suknelė, ar dar kas – jį pirmiausia turi pradžiuginti. Nebandykite priversti savo vaiko tapti mažąja princese, jei jis aiškiai skiriasi skoniais ir labiau mėgsta ugniagesių mašiną nei pati žavingiausia mergaitės suknelė.

Tačiau šie pomėgiai išryškėja sulaukus kelerių metų ir greitai pastebime, ar augame maža elegantiška dama, noriai griebsianti mamos batų ir nuolat puošianti lėles. Šiuo atveju mergaitės suknelė bus puiki kalėdinė dovana.

Suknelė mergaitei – kasdien ar per šventes?

Renkantis mergaitišką suknelę kalėdinei dovanai, žinoma, turėtume vadovautis atitinkamo žmogaus skoniu. Tačiau žiūrėkime į tai nekritiškai, rinkdamiesi tik tai, kas patinka mūsų vaikams, ypač jei jiems keleri metukai. Šiame amžiuje vaikas bus linkęs į perdėtas iš pasakų žinomas sukneles – kilometrus tiulio ir kilogramus blizgučių. Kita vertus – paprastos, kasdieniškos suknelės mergaitėms jos taip pat nenudžiugins.

Taigi eikime į kompromisą – mergaitiška suknelė, kuri bus žavinga ir elegantiška, tačiau taip pat naudojama daugeliu atvejų. Suteikime vaikui progą pademonstruoti naują suknelę ir pasipuošti ja per daugumą šeimos švenčių – gimtadienius, pirmąsias komunijas ar vestuves.

Sėkmingai galime orientuotis į suknelės kirpimą, pritaikytą vaiko amžiui, bei efektingus aksesuarus. Jų funkcijas gali atlikti, pavyzdžiui, didelis, auksinis lankelis, įspūdinga plunksnų suknelė, nesenstanti suknelė rausvo tiulio apačia ar efektingos plunksnos ant rankovių.

Įmantri suknelė vyresnei mergaitei

10-12 metų mergaitės jau turi geresnį stiliaus pojūtį ir labiau domisi mada. Jų atveju galime išbandyti ir švelnesnius mergaitiškų suknelių modelius, primenančius geriausių mados namų dizainą. Tokia suknelė mergaitei kaip Kalėdų dovana ne tik pamalonins gavėjos akį, bet ir bus pirmoji „suaugusiųjų“ dovana.

Taigi turėkime omenyje, kad vyresni vaikai norėtų, kad į juos būtų žiūrima rimtai. Vietoj rožinės ir platėjančios, didelės apimties suknelių pasirinkime juodą, tamsiai mėlyną ir raudoną. Taip pat pasirūpinkime, kad pasirinktoje merginos suknelėje būtų stilingų elementų, kurie bus suknelės akcentas. Šiam vaidmeniui puikiai tiks aksominė suknelė su įspūdingais iškirpimais ant pečių arba suknelė permatomo tiulio rankovėmis. Tokiose suknelėse mūsų vaikas tikrai jausis įvertintas ir gražus.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium