Kaip aprengti vaiką ypatingomis progomis? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Vaikui, kaip ir suaugusiam, vienos proginės suknelės neužtenka. Per metus ji dalyvaus įvairiose šventėse – daugiau ar mažiau iškilmingose, mokykloje, su šeima ar draugais. Gerai, kad mergaitės suknelė atspindėtų šį charakterį ir suteiktų vaikui pasitikėjimo bei laisvės jausmą.

Juos pabrėšime pasirinkdami atitinkamą kirpimą, medžiagos tipą, dekoracijas ir spalvas. Žemiau pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti mergaitei tinkamą suknelę.

Suknelės merginoms šventei

Praleidžiamos šeimos aplinkoje ar namuose leidžia mums turėti šiek tiek laisvesnį kirpimą ir dizainą, tačiau sukuria šiltą, nuoširdžią atmosferą. Verta apsivilkti su šventėmis susijusių spalvų suknelę – raudoną, tamsiai mėlyną, žalią ar auksinę. Taip pat geriau tiks suknelės ilgomis rankovėmis, veliūrinės ir net megztos. Puikus pasirinkimas gali būti, pavyzdžiui, raudona megzta Nel suknelė, Ana raudonojo vyno suknelė ar Ines suknelė.

Mergaičių suknelės vestuvėms ir baliams

Tokiu atveju galime sau leisti šiek tiek daugiau beprotybės. Vietoj tekančių medžiagų galime rinktis lengvą, tiulio apdailą – efektingą, tačiau suteikiančią daug judėjimo laisvės šokant ir žaidžiant. Taip pat galime rinktis ir kiek išraiškingesnio stiliaus sukneles bei spalvas. Mergaitės suknelė vestuvių vakarėliui puikiai atrodo tiek tradicinės pudros rožinės spalvos (kaip Chantal suknelė su asimetrišku apvadu), tiek drąsios fuksijos spalvos.

Suknelės gimtadieniui

Taip pat nereikėtų pamiršti ir vaikiškų žaidimų mobilumo. Suknelė mergaitei turi ištverti visus šiuos sunkumus ir, be to, būti be galo patogi. Todėl verta apsvarstyti šiek tiek laisvesnius modelius be rankovių ir malonų kūnui medvilninį pamušalą.

Išskirtinio komforto mums suteiks Ismena tiulio suknelė arba itin mergaitiška Naomi suknelė. Šie du žavūs suknelių pasiūlymai mergaitėms puikiai pabrėžia vaikišką natūralumą.

Suknelės mergaitėms mokyklos renginiams

Mokykliniams apeliaciniams renginiams ir iškilmėms rinkimės paprasto kirpimo ir pastelinių spalvų mergaičių sukneles. Viena vertus, pabrėžkite vietos ir laiko svarbą, o iš kitos – neužgosime vaiko tradicine, gerokai padėvėta akademine granata. Tokiose situacijose puikiai tiks trapecijos formos arba iškirptos suknelės platėjančiu krašteliu.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium