Kodėl verta pirkti vaikų drabužius internetu? 0
Kodėl verta pirkti vaikų drabužius internetu?

Patogu, greita ir tenkina. Pandemija dar labiau pagreitino tai, kas atrodė neišvengiama. Apie ką kalbame? Žinoma, apie internetinę prekybą. Pasirodo, kad tai yra vienas iš mėgstamiausių daugelio mamų būdų papildyti vaikų garderobą vaikų drabužiais ir mergaičių suknelėmis. Kodėl šis pirkimo būdas tampa toks populiarus?

Mums patinka pirkti internetu! Ar žinojai, kad 2022 m. net 75% lenkų teigė, jog bent kartą per mėnesį perka internetu? Be to, CBRE tyrimas rodo, kad dažniausiai internetu užsakomų prekių yra būtent drabužiai – net 58% respondentų pasirinko šį atsakymą. Daugiausia drabužius internetu užsako 25-44 metų moterys – taip atsakė 69% apklaustųjų.

Kaip tai atrodo vaikų drabužių atveju? Remiantis Reporter Young atliktu tyrimu, dauguma žmonių vis dar perka stacionariuose parduotuvėse – 54,9% prieš 45,1% užsakančiųjų internetu. Tačiau toks rezultatas rodo, kad internetinės prekybos sektorius turi didelį potencialą. Dažnai žemesnės kainos internetinėse parduotuvėse bei didelis asortimentas skatina vis daugiau tėvų apsipirkti internete.

Kaip matyti, apsipirkimas internetu daugeliui Lenkijos gyventojų tapo įprasta veikla, o marškinėlių, kelnių, vaikų megztinių ar mergaičių suknelių užsakymas internetu tampa vis populiaresne pirkimo tendencija. Kodėl taip noriai renkamės būtent šį būdą?

5 priežastys, kodėl verta pirkti vaikų drabužius internetu

Patogumas Internetinius pirkinius galite atlikti bet kur, kur yra internetas. Jums net nereikia nešiojamojo kompiuterio! Šiuo metu daugelis internetinių parduotuvių turi pritaikytas svetaines mobiliosioms naršyklėms, todėl galite ramiai pasirinkti gražiausias mergaičių sukneles savo dukrai tiesiog iš savo telefono, sėdėdami ant sofos ir žiūrėdami su ja animacinius filmukus.

Didelis modelių ir dydžių pasirinkimas Stacionarioje parduotuvėje, prieš pirkdami, pvz., tinkamą suknelę mergaitėms ypatingai progai, turite apeiti visą parduotuvę, kad rastumėte tinkamą kabliuką su asortimentu, o tada surastumėte tinkamą dydį. Pridėkite prie to laukinę minią, kuri kartu su jumis nusprendė apsipirkti. Skamba kaip daug darbo, tiesa?

Perkant internetu visas asortimentas yra pasiekiamas vienu piršto paspaudimu. Be to, galite nustatyti tinkamus filtrus, kad rastumėte būtent tai, ko ieškote, pvz., mergaičių suknelę. Internetinėje parduotuvėje yra papildomas dydžių diapazonas, todėl tiesiog pasirinkite tinkamą variantą ir viskas.

Laiko ir energijos taupymas Apsipirkimas stacionariose parduotuvėse perkant vaikų drabužius ir mergaičių sukneles visada yra didelis žygis. Įsivaizduokite tai – pirmiausia turite aprengti vaikus išėjimui (tuo metu kuriam nors visada prireiks į tualetą), paskui save, nuvežti juos į artimiausią parduotuvę, nusirengti, matuotis drabužius, vėl apsirengti, sumokėti, nuraminti dar vieną barnį, o galiausiai grįžti namo su produktu. Pavargome vien pagalvojus apie tai, nekalbant jau apie įgyvendinimą.

Pasirinkus apsipirkimą internetu, sutaupote visa tai. Vaikai gali ramiai pasimatuoti visus drabužius, kai siuntinys atkeliauja tiesiai į jūsų duris. Taupote laiką, energiją... ir savo nervus.

Galimybė grąžinti užsakymą O kas, jei pasirodys, kad užsakyta mergaitės suknelė per maža? Tai yra būtent internetinės parduotuvės pranašumas prieš stacionarią. Įstatymai jums garantuoja 14 dienų prekei grąžinti be jokios priežasties, nors daugelis parduotuvių siūlo kur kas ilgesnius terminus.

Dažnai taip pat nereikia bėgioti į paštą, nes yra galimybė siuntinį paimti kurjeriui.

Patenkinimas Apsipirkimas ne tik patenkina pagrindinius poreikius, bet ir suteikia daug malonumo. Kaip tai atrodo užsakant internetu?

Pasak Digital Dopamine ataskaitos, kurioje pristatyti tyrimo rezultatai tarp 1680 respondentų iš JAV, Jungtinės Karalystės, Brazilijos ir Kinijos, vartotojai labiau džiaugiasi, kai jų užsakymai atkeliauja paštu, nei kai perka stacionariai. Šį atsakymą nurodė 76% žmonių iš JAV, 72% iš Jungtinės Karalystės, 73% iš Brazilijos ir net 82% iš Kinijos.

Kodėl tokie aukšti rezultatai? Taip mus užprogramavo... gamta! Užsakymo ir laukimo metu organizmas išskiria hormoną dopaminą. Jis atsako už pasitenkinimo ir euforijos jausmą. Taigi apsipirkimas internetu prailgina šią teigiamą būseną, kurią sugadinti gali tik mėnesio pabaigoje likęs sąskaitos likutis. ;)

Zoya Fashion – elegantiškos suknelės mergaitėms tavo rankose Dėl aukščiau išvardytų priežasčių sukūrėme internetinę parduotuvę su mergaičių suknelėmis Zoya Fashion. Norėjome visų pirma palengvinti prieigą prie madingiausių suknelių įvairioms progoms jūsų dukrai. Čia rasite tiek mergaitės sukneles vestuvėms, tiek patogias sukneles komunijai, tiek kasdienines sukneles.

Patikrinkite dabar naujausią kolekciją ir pamatykite, kaip tai paprasta!

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium