Mažosios pamergės vaidmuo vestuvėse 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Mažosios pamergės vaidmuo vestuvėse

Mažos mergaitės svajoja tapti pamerge vestuvėse. Tada jie jaučiasi vertinami ir svarbūs. Jei jūsų šeimoje ar draugais yra mergaitė nuo 3 iki 9 metų, galite paprašyti, kad ji jūsų vestuvėse atliktų Mažosios pamergės vaidmenį.

Ar verta turėti mažąją pamergę, kuri padėtų?

Galbūt Mažoji pamergė jums nepadės per daug dalykų, tačiau ji tikrai suteiks jūsų ceremonijai ypatingo charakterio. Mergina miela suknele angelo veidu tikrai sujaudins svečius ir sukels šypseną jų veiduose. Jei norite, kad jūsų artimieji prisimintų jūsų vestuves kaip unikalias ir netradicines, apsvarstykite galimybę į pagalbą pasitelkti mažąją pamergę. Merginai tai bus didžiulė garbė, ir jūs tikrai džiaugsitės, kad jos svajonė išsipildys.

Užduotys mažajai pamergei

Užduotys, kurias patikėsite Mažajai pamergei, turi atitikti amžių. Pačios mažiausios merginos gali mesti gėles priešais jus pakeliui prie altoriaus. Jei turite ilgą šydą, kelerių metų vaikas lengvai galės jį dėvėti. Vyresnės mergaitės, maždaug 8-10 metų, gali net paprašyti paskaityti vestuvėse ar padainuoti psalmę, jei yra gabios muzikai. Verta iš anksto pasikalbėti su vaiku ir paklausti, kaip jis save mato šiame vaidmenyje. Taip sumažinsite riziką, kad šią svarbią dieną vaikas persigalvos arba patirs stresą dėl užduočių, kurias atlikdamas jaučiasi nesaugus.

Kaip aprengti mažąją pamergę?

Svarbų vaidmenį atlieka Mažosios pamergės aprangos kodas. Verta, kad merginai skirta suknelė išsiskirtų iš minios, o kartu su savo aksesuarais turėtų kokį nors bendrą elementą. Mergaičių suknelės gali pabrėžti ceremonijos stilių (pvz., boho stiliaus vestuvėms puikiai tiks Estelle tiulio suknelė). Jei vilkėsite nėriniuotą suknelę, savo mažajai pagalbininkei ieškokite nėriniuotos viršutinės suknelės, pavyzdžiui, šviesiai rožinės Margaret suknelės. Verta sutelkti dėmesį į tokius aksesuarus kaip gėlių vainikas, iš kurio turėsite vestuvinę puokštę. Jei Mažosios pamergės vaidmeniui planuojate įtraukti kelias merginas, rinkitės vieną suknelių modelį arba bendrą elementą, pavyzdžiui, varčią. Tačiau rinkdamiesi suknelę vaikams nepamirškite apie jų pageidavimus, kad jie nesijaustų užmaskuoti. Tai turės įtakos jų elgesiui. Eikite su mergina į parduotuvę, kur ji galės pasimatuoti kelis modelius. Patenkintas vaikas mielai atliks savo svarbią užduotį, o jūs būsite tikri, kad ceremonija atrodys kaip pasaka.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium