Kaip priderinti stilių prie vaiko charakterio? 0
Kaip priderinti stilių prie vaiko charakterio?

Ar žinai, kad tokios savybės kaip charakteris ar asmenybė vaiko yra priklausomos, tarp kitko, nuo genų? Nors ne visiškai gali juos paveikti, tačiau verta padėti jiems formuotis ir leisti juos išreikšti jau nuo pat pradžių! Vaikas, kaip kiekvienas mažas žmogus, turi savo nuotaikas ir preferencijas, kurias ne tik reikėtų atsižvelgti kasdieniuose sprendimuose, pavyzdžiui, rengiantis, bet svarbiausia gerbti, remti ir ugdyti.

Sužinok, kaip komponuoti vaikų stilius naudojant drabužius, įskaitant sukneles mergaitėms, kad pritaikytum juos savo mažyliui visais aspektais.

Kodėl verta leisti vaikams nuspręsti dėl drabužių pasirinkimo?

Kaip sakė Janusz Korczak, „Nėra vaikų, yra žmonės“. Mažyliai, nors daug ko nežino ir dar nepažįsta pasaulio, mokosi jį suprasti pirmiausia per patirtį. Pripažindami vaiko subjektyvumą ir suteikdami jam galimybę priimti sprendimus tam tikrais klausimais, formuojate būsimą savarankišką ir savimi pasitikintį suaugusį žmogų. O juk kiekvienas tėvas nori, kad jo vaikas puikiai tvarkytųsi gyvenime.

Todėl leiskite savo vaikui priimti kai kuriuos sprendimus ir patikrinti jų pasekmes. Priderinkite šiuos pasirinkimus prie jo amžiaus. Pirmasis iš jų gali būti, pavyzdžiui, drabužių derinimas darželiui. Toks veiksmas leis vaikui ne tik išbandyti galimus variantus, bet ir parodys, kad jo nuomonė yra svarbi, taip pat išmokys jį išreikšti save.

Svarbiausia – kartu pažinti, kas yra ir kuo pamažu tampa jūsų vaikas.

Štai keletas pavyzdžių charakterio tipų ir jų atitinkančių aprangos stilių, kurie geriausiai atspindės, kas yra jūsų dukters širdyje.

Miela ir linksma

Jūsų dukra yra moteriškumo kvintesencija. Ji turi tipiškai moteriškus pomėgius, yra jautri, pilna aistros ir asmeninio žavesio. Jai džiaugsmą teikia pagalba kitiems ir naujų hobių vystymas. Ji yra švelni ir šiek tiek drovi.

Tokiu atveju geriausia rinktis klasikinius, mergaitiškus raštus. Mielos ir linksmos stiliaus kompozicijos, mergaičių suknelės, pilnos raukinių, tiulio ir pastelinių spalvų, puikiai atspindės jūsų vaiko charakterį. Tokie drabužių deriniai yra pirmieji žingsniai link moteriškų stilių!

Rekomenduojami stiliai: romantiškas, preppy, boho.

Rekomenduojami mergaičių suknelių modeliai: Amelia, Nel, Matilda.

Maištinga

Toks charakteris yra visiška priešingybė ankstesniam pavyzdžiui. Ji nekenčia primestų socialinių normų ir nuolat prieš jas maištauja. Labiau primena berniukišką mergaitę, kuri vengia bendrų taisyklių. Jai patinka eiti savo keliu ir išbandyti naujus dalykus. Šiek tiek atsiskyrusi nuo kitų, tačiau geriau pažinus, ji tampa ištikima ir draugiška.

Maištingi charakteriai nemėgsta schemų, tačiau mėgsta jas laužyti. Joms patinka pabrėžti savo nepriklausomybę ir išsiskirti visuomenėje. Todėl mergaitės su tokia asmenybe jausis gerai stipriuose, spalvinguose ir šiek tiek taisykles laužančiuose stiliuose.

Rekomenduojami stiliai: roko, hipių, vintage.

Rekomenduojami mergaičių suknelių modeliai: Mila, Dolores, Imelda.

Charizmatiška

Jos visur pilna, visada pasirengusi padėti ir visiškai įsitraukusi į savo veiklą. Ji yra kompanijos siela, kuri juokauja be perstojo. Ji pritraukia žmones ir puikiai su jais bendrauja. Neturi problemų užmegzti naujas pažintis, priešingai, ji vadovauja grupei ir suvienija ją. Visada besišypsanti, draugiška ir sumani – taip trumpai galima apibūdinti jūsų vaiką.

Charizmatiškos mergaitės drabužiai turėtų iš tolo rodyti, koks charakteris yra prieš jus. Tokiu atveju jūsų dukra gerai jausis intensyvių spalvų ir blizgančių audinių drabužiuose. Tai padės jai atkreipti dėmesį į save ir būti dėmesio centre, kurį ji taip mėgsta.

Rekomenduojami stiliai: glamour, etno.

Rekomenduojami mergaičių suknelių modeliai: Chloe, Susanna.

Aktyvi

Tai tipas, kuris yra labai ambicingas ir orientuotas į tikslą. Ji sutelkia visas jėgas, kad pasiektų tai, ką suplanuota – nesvarbu, ar tai būtų pergalė chemijos olimpiadoje, ar laimėjimas sporto varžybose. Labai įsitraukusi į įvairias veiklas, naudinga ir veiksminga. Nors draugystės jai nėra svetimos, iš prigimties ji yra labiau intravertė.

Aktyviam vaikui svarbiausia yra patogumas ir praktiškumas drabužiuose. Stilingi sportiniai kostiumai, lengvas paryžietiškas stilius arba klasikiniai deriniai leis patogiai apsirengti ir neprarasti energijos, reikalingos tolesnei veiklai (juk sprendimas, ką dėvėti, taip pat kainuoja!). Be to, tokie drabužiai bus praktiški beveik visose situacijose.

Rekomenduojami stiliai: sportinis, paryžietiškas, klasikinis.

Rekomenduojami mergaičių suknelių modeliai: Eve, Diana, Silvia.

Žinoma, tai tik keletas pavyzdžių, kaip galima aprengti vaiką, atsižvelgiant į jo charakterį. Atskiros asmenybės savybės gali skirtis ir persipinti jūsų dukros atveju. Juk kiekvienas žmogus yra unikalus ir atranda save kiekvieną dieną. Todėl eksperimentuokite ir bandykite naujus mados derinius, kol galiausiai rasite stilių, kuris geriausiai atspindės jūsų dukros charakterį ir preferencijas.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium