Kaip organizuoti Pirmosios Komunijos šventimą? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Kaip organizuoti Pirmosios Komunijos šventimą?

Pirmoji Šventoji Komunija yra svarbus įvykis vaiko gyvenime. Neskaitant viso sakralinio aspekto, dažniausiai tai būna pirmas toks didelis vakarėlis jo gyvenime, kurio metu visas dėmesys sutelkiamas į mažą vaiką. Šeimos šventės organizavimas, merginos pirmosios komunijos suknelės išrinkimas – tikras iššūkis. Gera gerai pasiruošti šiai dienai, kad būtų gražių prisiminimų.

Vakarėlis namuose ar restorane?

Jei neplanuojate didelio vakarėlio ir jūsų namų sąlygos leidžia patogiai priimti svečius, vakarienę galite surengti namuose. Sutaupysite nuomodamiesi restoraną. Tada galite užsisakyti maitinimą, kad nestovėtumėte „virtuvėje“. Neretai suskaičiavus visas išlaidas išeina ne ką brangiau, o leisti laiką su svečiais ir skirti dėmesio vaikui pavyks. Nuomojant restoraną verta atsižvelgti į atstumą nuo bažnyčios, kad svečiams nereikėtų važiuoti pusiaukelėje per miestą. Nepriklausomai nuo jūsų sprendimo, įsitikinkite, kad tai malonus laikas, o ne darbas. Juk tai svarbi diena jūsų vaikui.

Renginio vietos dekoras

Restorano ar namų dekoras pirmosios Šventosios Komunijos vakarėlio metu neturi būti nuobodus. Juo galite žavėti savo svečius ir tuo pačiu išlaikyti saiką bei klasę. Spalvingos pavasarinės gėlės, elegantiški indai, skoningi aksesuarai – elementai, kuriuos vis dažniau galima rasti vakarėlio dekoracijų pasiūloje. Pasisemkite įkvėpimo iš interneto susitarimų rengdami vakarėlį namuose. Kartais šiek tiek pastangų gali sukelti wow efektą. Verta juo pasirūpinti.

Tobulos Pirmosios Komunijos suknelės pasirinkimas

Suknelės pasirinkimas merginai yra vienas svarbiausių sprendimų. Kiekvienas norėtų atrodyti gražiai. Būtent todėl mūsų pasiūloje rasite komunijos suknelių, tiek šiek tiek puošnių platėjančio kirpimo, tiek kuklesnių - tiesiu apvadu. Mergaičių suknelės puoštos karoliukais, elegantiškais nėriniais ar subtiliais siuvinėjimais. Suknelės mergaitėms būna įvairių spalvų: nuo klasikinės baltos, per ekru, švelniai rožinės ir mėlynos iki intensyvių rožinės ir mėlynos atspalvių. Taip pat galite apsivilkti baltą komunijos suknelę su spalvingais aksesuarais.

Renkantis tobulą bendrystės suknelę, pirmiausia vadovaukitės vaiko patogumu. Joje dukra praleis kelias valandas, todėl svarbu, kad kirpimas būtų gerai prigludęs, o suknelės ilgis netrukdytų judėti. Mažai damai puikiai tiks ilga komunijos suknelė, trumpos komunijos suknelės patiks laisvę mėgstančioms merginoms. Taip pat verta atkreipti dėmesį į numatomus orus. Mūsų pasiūlyme yra suknelių tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis. Norime, kad jūsų princesė šią dieną jaustųsi ypatinga ir graži.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium