Idealus Komunijos Stilius: Kaip Sukurti Nepakartojamą Išvaizdą Jūsų Dukrai 0
Idealus Komunijos Stilius: Kaip Sukurti Nepakartojamą Išvaizdą Jūsų Dukrai

Madinga ir patogi komunijos suknelė mergaitei tokiai svarbiai progai yra vienas dalykas. Tačiau norint, kad apranga įgautų tikrai unikalaus atrodo, rūpinkitės elegantiškais ir akį traukiančiais aksesuarais. Ką pasirinkti prie komunijos aprangos, kad būtų tvarkinga ir tuo pačiu įspūdinga? Sužinokite!

Komunijos vainikas – būtinas ypatingai progai Kai galvojate apie mergaitės komunijos suknelę, pirmas (ir beje, teisingas) asociacija, susijusi su šios aprangos aksesuarais, yra komunijos vainikas. Bet iš kur jis atsirado ir kaip jį pasidaryti, kad geriausiai tiktų pasirinktai aprangai?

Trumpa komunijos vainiko istorija Vainikas yra galvos apdangalas, kurio pradžia siekia senovės laikus. Tuo metu jis buvo pintas iš mirtų šakelių ir nešiojamas Afroditei garbei. Laikui bėgant, jis tapo nekaltybės simboliu, todėl dažniausiai jį užsidėdavo mergaitės ir nevedusios moterys.

Kaip vainikas tapo komunijos aprangos dalimi? Anksčiau pirmoji komunija buvo proga „pasirodyti“ turtingesnėms šeimoms. Prie altorių viešpatavo prabangiai puoštos mergaičių komunijos suknelės ir berniukų kostiumai iš aukštos kokybės medžiagų. Norint atkurti paprastą ir švarų šventės charakterį, parapijos pradėjo įvesti vienodus albas. Taigi, komunijos vainikai tapo aksesuaru, kuris suteikė aprangai unikalų atrodo.

Kokį komunijos vainiką pasirinkti – dirbtinį ar iš gyvų gėlių? Pirmoji komunija paprastai būna gegužės mėnesį, kai gamta žydi įvairių gėlių gausa. Todėl seniau buvo įprasta kurti komunijos vainikus iš gyvų augalų. Dažniausiai renkamasi rožes (ypač šakotines su mažais žiedais), gipsofilą, neįprastus gvazdikus, chrizantemas, vadinamas "dubkais", ir lelijas.

Mada mėgsta grįžti, ir pastaraisiais sezonais vis labiau matyti gyvų gėlių vainikų sugrįžimas. Kaip pasidaryti tokį papuošalą savo dukrai? Nepaisant priešingų nuomonių, tai gana paprasta – reikia tik šiek tiek kantrybės ir susikaupimo, o rezultatai bus stulbinantys!

Ko jums reikės gyvų gėlių vainikui sukurti?

Žinoma, gėlių! Tačiau norint išlaikyti natūralią išvaizdą, naudokite ne daugiau kaip 2 rūšių gėles. Floristinis viela, kuri bus vainiko pagrindas. Geriausia, jei ji iš karto būtų žalios spalvos – tuomet jums nereikės jos papildomai maskuoti. Tikslios vaiko galvos apimtis. Planuojate uždarytą vainiką? Patikrinkite naudodami siuvimo matuoklę vaiko galvos dydį. Per didelė apimtis reiškia, kad papuošalas nuolat kris ant akis jūsų dukros, o per maža spaus nepatogiai. Satino kaspinas. Pradedantiesiems vainikų kūrėjams geriausiai tinka reguliuojami papuošalai. Tokiu atveju puikiai tiks satino kaspinas. Be to, tokie laisvai krentantys kaspinai suteiks aprangai romantiško ir labai mergaitiško charakterio. Žalioji floristinė juosta bus naudinga paslėpti ir sujungti gėlių galus. Floristinis klijai padės, jei norėsite pridėti prie vainiko trumpastiebių gėlių. Dėka jų gėlė išliks tinkamoje vietoje. Klijai taip pat suteiks drėgmės, todėl vainikas ilgiau atrodys šviežias.

Kalbant apie gyvų gėlių vainikus, svarbu teisingai juos laikyti. Per anksti padarytas vainikas gali apvysti ir atrodyti neelegantiškai. Ką daryti tokioje situacijoje?

Paruoštą vainiką laikykite šaldytuve, uždaroje dėžutėje. Atminkite, kad ne kiekviena gėlė išsilaiko vienodai ilgai. Jei norite, kad jūsų dukra džiaugtųsi vainiku dar ir kitą dieną ar planuojate jį pasigaminti šiek tiek anksčiau, rinkitės mirtą arba gipsofilą. Venkite ryškių rožių – jų žiedlapiai greičiausiai praranda tobulą išvaizdą.

Jeigu pirmosios komunijos šventės pasiruošimo metu neturite laiko pasigaminti tokio vainiko, galite įsigyti dirbtinį variantą. Toks papuošalas visada atrodys gerai ir tikrai bus ilgaamžiškesnis nei jo gyvas atitikmuo. Taip pat bus graži prisiminimo dovana iš šios ypatingos progos.

Ką pasirinkti vietoje komunijos vainiko? Jūsų dukra tvirtai atsisakė užsidėti komunijos vainiką? Nieko tokio! Jei norite papuošti jos šukuoseną tą dieną, yra keletas alternatyvų.

Mergaitėms skirtos plaukų juostos Puiki alternatyva komunijos vainikui yra dekoratyvinės plaukų juostos. Daugelis jų turi papildomų puošybos elementų, pavyzdžiui, perlų, blizgučių, tiulinių kaspinų ar dirbtinių gėlių. Tačiau atminkite, kad juosta turėtų derėti prie visos aprangos – geriausia ją parinkti pagal pasirinktą mergaitės komunijos suknelę.

Patikrinkite dabar turimas plaukų juostas mergaitėms iš „Zoya Fashion“ kolekcijos – EIKITE ČIA.

Dekoratyvinės mergaitėms skirtos plaukų segtukai Jei nusprendėte konkrečiai šukuosenai vietoj laisvai paliktų plaukų, puiki idėja ją įvairinti bus plaukų segtukai. Švelnios medžiaginės kaspinėlės, blizgantys perlai ir blizgučiai puikiai paryškins išvaizdą ir padės geriau stabilizuoti visą šukuoseną.

Pasirinkite iš daugybės plaukų segtukų rūšių ir sukurti nepakartojamą komunijos aprangos stilių – EIKITE ČIA.

Kiti aksesuarai, kuriuos verta apsvarstyti kurdami komunijos aprangą su mergaitės suknele Ką dar galima pridėti, kad pabrėžtumėte jūsų dukros unikalų atvaizdą šiai svarbiai pirmosios komunijos šventei? Pridėkite šiuos aksesuarus prie pasirinktos mergaitės komunijos suknelės ir stebėkitės rezultatu!

Bolero Gegužės oras gali būti kintantis. Todėl bolero ne tik puikiai papildys komunijos aprangą, bet ir apsaugos vaiko pečius nuo šalčio. Be to, tokį drabužį galėsite panaudoti ir kitoms progoms, todėl verta jį turėti „visais atvejais“.

Peržiūrėkite galimus bolero modelius iš „Zoya Fashion“ kolekcijos ir pasirinkite tobulą variantą šiai ypatingai dienai – EIKITE ČIA.

Pėdkelnės, pėdkelnės iki kelių Nepalankiomis oro sąlygomis verta apsaugoti ne tik vaiko pečius, bet ir kojas. Tam puikiai tiks mergaitėms skirtos pėdkelnės iki kelių ir pėdkelnės. Modeliai su angeliškais sparneliais ar švelniais kaspinėliais tikrai įdomiai papildys visą aprangą.

Patikrinkite dabar ypatingas pėdkelnes savo dukrai – EIKITE ČIA.

Rankinės Pirmosios komunijos šventės metu naudingas aksesuaras mergaitei gali būti maža balta rankinė ant subtilaus dirželio ar grandinėlės. Ji ne tik papildys aprangą, bet ir bus puiki vieta saugoti servetėles, rožančius ar maldaknygę per mišias.

Pirštinės Tai nėra būtinas aksesuaras komunijos aprangoje, tačiau komunijos pirštinės tikrai pridės elegancijos ir leis jūsų dukrai jaustis kaip mažai princesei. Verta apsvarstyti!

Tegul pirmosios komunijos šventė jūsų dukrai tampa nepakartojamu ir išskirtiniu įvykiu jūsų gyvenime. Galų gale tai jos ypatinga šventė!

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium