Švenčiame Moters Dieną Stilingos Suknelės Jūsų Mergaitei 0
Švenčiame Moters Dieną Stilingos Suknelės Jūsų Mergaitei

Moterų dieną moterys neturėtų laukti dovanų iš vyrų. Jos puikiai gali patys save nudžiuginti! Svarbu mokyti tai mergaites nuo pačių jauniausių dienų. Sužinokite mūsų idėjas šiai ypatingai šventei ir sužinokite, kokia suknelė mergaitei būtų tinkama tokiai progai.

Iš kur atsirado Moters diena? Kai kurie šaltiniai teigia, kad Moters diena savo šaknis turi jau senovės laikais. Ši šventė buvo minima būtent kovo pradžioje ir buvo naujųjų metų pranašė. Ji buvo susijusi su vadinamaisiais matronalijais, arba romėnų motinystės, vaisingumo ir moteriškumo elementų šventimu. Tuo metu vyrai padovanojo nedidelius dovanėles savo žmonoms, todėl toks buvo pradinis asociacija.

Tačiau iš tikrųjų Moters diena daugiausia siejama su kovos už lygias teises visuomeniniame, profesiniame ir asmeniniame gyvenime XX amžiuje. Pirmieji šios šventės minėjimai įvyko 1909 m. vasario 28 d. Būtent tada įvyko pirmasis Amerikos Socialistų Partijos moterų, atminimo streikas medvilnės gamykloje JAV 1857 m. Metais vėliau, per Socialistų Internacionalo susitikimą Kopenhagoje, susirinkimas oficialiai nustatė šiuo metu visame pasaulyje minima Moters dieną.

Atsižvelgiant į istoriją, dar labiau manome, kad verta švęsti Moters dieną. Nors dar daug ką reikia padaryti, moterys pasiekė daug sėkmės rinkimų ir darbo teisių srityse. Apie tai verta garsiai kalbėti ir perduoti istoriją kitai kartai, taip pat tiesiog švęsti savo moteriškumą.

Kiekvieną dieną moterys susiduria su pakankamai iššūkių, todėl bent vieną dieną verta padaryti kažką sau!

Idėjos, kaip įdomiai praleisti Moters dieną Vaikai mokosi stebėdami suaugusiųjų elgesį. Todėl parodykite savo dukrai, kad ji ir jos poreikiai taip pat svarbūs ir ji turi visišką teisę skirti laiką tik sau. Moters diena yra puiki proga tai padaryti, kad šiek tiek sulėtintumėte ir atidžiau į save pažiūrėtumėte.

Ką tad daryti, kad ši data būtų ypatinga? Štai mūsų pasiūlymai.

Susitikimas su draugėmis Leiskite dukrai susitikti su draugėmis bendram „mergaitiškam išvykimui“. Tai pirmieji žingsniai jos moteriškume, o geriausiai šį laiką praleisti grupėje. Tebūnie jos eina į kiną, pavalgyti picos arba į kompiuterinių žaidimų salę. Toks susitikimas tikrai suteiks atsipalaidavimo ir geros nuotaikos likusiai dienai, o ir tu, brangi mama, truputį atsipūsi!

Teminiai mokymai Kovo 8 d. labai dažnai organizuojami įvairūs renginiai, susiję su moteriškumu ir moterų istorija. Gal tai yra geras planas praleisti dieną su vaiku? Tokios pamokos ne tik praplės žinias ir akiratį, bet ir suteiks jums daug džiaugsmo ir gražių prisiminimų.

Išvyka su mama Kas yra geriausia mergaitės draugė nuo pat mažų dienų? Žinoma, jos mama! Moters diena yra puikus pretekstas praleisti laiką kartu. Galite kartu daryti tas „tipiškai mergaitiškas“ veiklas. Gal bendros apsipirkimo išvykos į prekybos centrą? Arba išvyka pas kosmetologę darytis nagus? Jei jau šėlti, tai šėlti!

Ką daryti namuose? Kartais būna taip, kad oras lauke nėra palankus, draugės atsisakė susitikimo, o dar ir kažkokia bjauri karščiavimas užklumpa. Tokiu atveju nenusiminkite ir suorganizuokite laiką namuose! Ką siūlome?

Mėgstamų animacinių filmų seansas. Antklodė, užkandžiai, televizorius ir super smagus laikas! O gal namų SPA? Padarykite namų kaukę, išsirinkite mėgstamus kremus ir plaukų kondicionierius. Tokios procedūros tikrai suteiks jums daug džiaugsmo! Geras pasiūlymas būtų taip pat namų persirengimai! Tai puiki proga pasikalbėti su dukra apie madą ir drabužių derinimo komplektus, taip pat peržiūrėti spintas ieškant įdomių stilių, pvz., suknelių mergaitėms.

Švęskite gražiai ir šią dieną pasirinkite elegantišką suknelę mergaitei! Nors verta rūpintis tvarkinga ir madinga apranga kiekvieną dieną, Moters dienos proga ypač svarbu parodyti vaikui, kad reikia švęsti savo mergaitiškumą. Ir geriausia tai padaryti per išskirtinę ir nepakartojamą stilizaciją. Tam naudokite elegantiškas sukneles mergaitėms, kurios padarys šią dieną neį Forget!

Ką rekomenduojame iš mūsų naujausios mergaičių suknelių kolekcijos Zoya Fashion Moters dienai? Patikrinkite mūsų pasiūlymus!

Carla Rožinė? Yra! Volanai? Yra! Elegantiškas iškirpte ties juosmeniu? Taip pat. Pridėkite prie to paskutinio sezono madingiausias angelo sparnų primenančias rankoves ir turite tobulą suknelę mergaitei Moters dienai – Carla. Geriausia, šį modelį galėsite panaudoti ir daugelyje kitų progų, tokiose kaip vestuvės, komunijos ar šeimos susitikimai.

Iris Suknelė mergaitei, kuri tinka daugeliui figūrų? Iris yra paprasta trapezinio formos suknelė su elegantiškomis volanų formos rankovėmis. Fuksijos spalva pabrėš jūsų dukters grožį ir užtikrins, kad ji tikrai išsiskirs. Su šia suknele sukursite daug išskirtinių derinių tiek kasdien, tiek šventei.

Aldina Jūsų dukra nemėgsta volanų? Tada pažiūrėkite į suknelę mergaitei Aldina. Tai paprasta, šiek tiek išplatėjusi suknelė ant storesnių petnešėlių. Kas tad daro ją tokia ypatinga ir kodėl verta apsvarstyti ją kaip stilizaciją Moters dienai? Ypač jos spalva – persipinančios violetinės ir mėlynos atspalviai sukuria subtilų, bet veiksmingą dėmesio centrą.

Lila Paprasta, elegantiška ir tuo pačiu labai išskirtinė jūsų dukters pasiūlymas Moters dienai – štai suknelė mergaitei Lila. Taip pat kaip Aldina, tai šiek tiek išplatėjęs modelis su gražia, rožine spalva. Puikiai tiks šaltesnėmis dienomis dėl ilgų rankovių. Tai, kas traukia dėmesį prie šios kreacijos, yra išskirtinis dekolte ir apačios apdaila. Dėl šios priežasties ši suknelė mergaitei spindės dar ne viename svarbiame renginyje.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium