Švelnūs Kūdikių Lakiruoti Batai su Kaspinėliais - Rožiniai

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime garbę pristatyti jums mūsų unikalius Švelnūs Kūdikių Lakiruoti Batai su Kaspinėliais - tikrus meno kūrinius, kurie sužavės jūsų mažylius savo grožiu ir elegancija. Šie nuostabūs bateliai rožinėje spalvoje, subtiliai lakiruoti, puošti miela kaspinėle, yra stilistinio patogumo ir komforto esencija jūsų mažiesiems.

Mūsų prioritetas yra užtikrinti jūsų mažyliams maksimalų komfortą ir saugumą. Todėl mūsų kūdikių batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad apsaugotų jūsų mažylių švelnias pėdutes, leidžiant jiems laisvai tyrinėti pasaulį.

Estetikos ir funkcionalumo derinimas yra mūsų specialybė. Kūdikių batai buvo atidžiai suprojektuoti, kad suteiktų reikiamą palaikymą natūraliam kojyčių vystymuisi ir skatintų jūsų vaiko pirmuosius žingsnius.

Mes rūpinamės kiekviena detalė, todėl kūdikių batai yra subtiliai lakiruoti, kad išlaikytų savo žavėjimą ir gražią išvaizdą ilgą laiką, lydėdami jūsų mažylius kiekvienoje magiškoje akimirkoje.

Kviečiame jus atrasti mūsų kūdikių batelių magiją - elegancijos, patogumo ir funkcionalumo derinį jūsų brangiausiems lobiams. Sukurkite nepakartojamus prisiminimus su mūsų batais, kurie pabrėš jūsų mažylių unikalumą. Jau dabar galite įsigyti mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium