Švelnūs Kūdikių Batai su Siuvinėtais Širdelėmis - Balti

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime malonumą pristatyti jums mūsų išskirtinius Švelnūs Kūdikių Batai su Siuvinėtais Širdelėmis - mažus stiliaus šedevrus, kurie padarys, kad jūsų mažyliai atrodys nuostabiai ir elegantiškai. Šie mieli bateliai baltos spalvos, puošti siuvinėtais širdelėmis, yra delikatumo ir žavesio kvintesencija jūsų mažiausiems lobiams.

Mūsų produkte svarbiausia yra užtikrinti jūsų mažyliams maksimalų komfortą ir saugumą. Todėl mūsų kūdikių batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, rūpinantis jūsų mažylių švelnia oda ir pėdutėmis.

Siuvinėtos širdelės yra mūsų vizitinė kortelė. Jos suteikia bateliams unikalaus žavesio ir jūsų mažyliams individualizuoto stiliaus, kuris tikrai pritrauks dėmesį.

Mes vertiname funkcionalumą ir kruopštų darbą. Kūdikių batai buvo atidžiai sukurti, kad palaikytų kojyčių teisingą vystymąsi, remdami jūsų mažylių pirmus žingsnius ir suteikdami stabilumo pojūtį.

Leiskite jūsų mažyliams jaustis ypatingai nuo pirmųjų akimirkų - kviečiame jus atrasti mūsų kūdikių batelių magiją. Grožis ir elegancija, derinami su rūpesčiu apie patogumą ir kokybę, sudaro puikų pasirinkimą jūsų mažyliams. Jau dabar galite įsigyti mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium