Švelnūs Kūdikių Batai su Kaspinėliais Rožiniai

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime malonumą pristatyti jums mūsų išskirtinius Švelnūs Kūdikių Batai su Kaspinėliais - mažus mados amatininkystės šedevrus, kurie padarys, kad jūsų mažyliai atrodys nuostabiai ir elegantiškai. Šie mieli bateliai švelniame rožiniame atspalvyje, gražiai lakiruoti, puošti miela kaspinėle, yra tikras pagerbimas jūsų mažiausiųjų stiliui ir patogumui.

Mūsų prioritetas yra užtikrinti jūsų mažyliams maksimalų komfortą ir saugumą. Todėl mūsų kūdikių batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad apsaugotų jūsų mažylių švelnias pėdutes ir suteiktų komforto pojūtį visą dieną.

Šių batelių išskirtinis dizainas yra mūsų vizitinė kortelė. Kaspinėlis prideda žavesio ir padaro juos ne tik praktišku drabužiu, bet ir efektingu stiliaus akcentu jūsų mažojo lobio.

Pasitikite mūsų patirtimi gamindami kūdikių batus. Mūsų kūdikių batai buvo atidžiai lakiruoti, kad išlaikytų jų gražią išvaizdą ilgą laiką, lydėdami jūsų mažylius kiekvienoje neprisimenamoje akimirkoje.

Kviečiame jus atrasti mūsų kūdikių batelių magiją - elegancijos, patogumo ir funkcionalumo harmoniją. Sukurkite nepakartojamus prisiminimus su mūsų batais, kurie pabrėš jūsų mažylių išskirtinumą. Jau dabar galite įsigyti mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium