Švelnūs Kūdikių Batai su Gėlėmis - Balti

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime malonumą pristatyti jums mūsų išskirtinius Švelnūs Kūdikių Batai su Gėlėmis - balti, mažus stiliaus šedevrus, kurie padarys, kad jūsų mažyliai atrodys nuostabiai ir elegantiškai. Šie mieli bateliai, puošti žaviosiomis gėlėmis, yra elegancijos ir delikatumo kvintesencija jūsų mažiausiems lobiams.

Mūsų prioritetas yra užtikrinti jūsų mažyliams maksimalų komfortą ir saugumą. Todėl mūsų kūdikių batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, rūpinantis jūsų mažylių švelnia oda ir pėdutėmis, leidžiant jiems laisvai tyrinėti pasaulį.

Estetikos ir funkcionalumo derinimas yra mūsų specialybė. Gėlės suteikia bateliams unikalaus charakterio, darant juos ne tik praktišku drabužiu, bet ir efektingu stilizacijos elementu jūsų mažyliams.

Atraskite mūsų kūdikių batelių grožį ir žavėjimąsi. Atidžiai suprojektuoti teikti reikiamą paramą natūraliam kojyčių vystymuisi, mūsų batai yra puikus pasirinkimas jūsų mažylio pirmiesiems žingsniams.

Kviečiame jus atrasti mūsų kūdikių batelių magiją - elegancijos, patogumo ir funkcionalumo derinį. Sukurkite neįprastus prisiminimus su mūsų bateliais, kurie pabrėš jūsų brangiausių lobelių unikalumą. Jau dabar prieinami mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium