Perlų Elegancijos Lankelisv

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 6,00 € 6.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Pristatome lankelį "Perlų Elegancija", kurio klasikinė estetika ir aukšta kokybė atitiks net pačių reikliausių klientų lūkesčius. Projektuodami šį lankelį, mes sutelkėme dėmesį į papildomo aksesuaro sukūrimą, kuris subtiliu stiliumi pabrėš vaikiškos šventės žavesį ir unikalumą.

Lankelis "Perlų Elegancija" pagamintas iš minkštos medžiagos švelniame, pasteliniame rožinės spalvos atspalvyje, puikiai derančiame su įvairiaspalviais drabužiais. Idealiai lygi medžiagos paviršius puikiai tinka papuošimams, taip pat žavi savo paprastumu ir elegancija, kai dėvima be papildomų puošmenų.

Detalių atidumas matomas ir kruopščiai apdirbtose kraštuose, užtikrinančiuose, kad lankelis nesitrynės ir nesukels diskomforto vaiko jautriai odai.

Lankelis "Perlų Elegancija" yra ne tik gražus, bet ir funkcionalus priedas, tinkamas tokioms šventėms kaip krikštynos, gimtadieniai, šventės ar pirmoji komunija. Jis taip pat tinka kasdieniam dėvėjimui, kai norime pridėti šventiškumo prie įprastos dienos.

Atsižvelgdami į mūsų mažąsias klientes, lankelis sukurtas taip, kad būtų patvarus ir lengvai prižiūrimas, kas yra vertinga savybė vaikiškiems aksesuarams.

Kviečiame įsigyti lankelį "Perlų Elegancija" – subtilumo ir išskirtinio stiliaus sinonimą, kuris taps ištikimu kompanionu mergaitiškoms akimirkoms, pilnoms grakštumo ir žaidimo.

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Susiję produktai

Suknelė mergaitei Violette aukso
Suknelė mergaitei Violette aukso
Kaina: 39,00 €
Suknelė mergaitei Bianka
Suknelė mergaitei Bianka
Kaina: 37,00 €
Suknelė mergaitei Valentina
Suknelė mergaitei Valentina
Kaina: 52,00 €

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium