Kaip įtraukti vaikus per vestuvių renginį? 0
progines sukneles mergaitems, puosnios sukneles mergaitems, sukneles mergaitems, mergaičių suknelės, princesiu sukneles mergaitems, komunijos suknelės

Kaip vaikus įtraukti į vestuves?

Vaikai dažniausiai sukelia šiltus jausmus suaugusiems ir sukelia šypseną jų veiduose. Ypač per ceremonijas, tokias kaip vestuvės, jų vaizdas yra jaudinantis. Be to, tokios akimirkos dažniausiai lieka svečių prisiminimuose. Jei jūsų šeimoje yra vaikų, turėtumėte įtraukti juos į pagalbą šią svarbią dieną.

Vestuvių procesija

Pradėkime nuo vestuvių. Jūs rūpinatės bažnyčios dekoru. Gražios gėlės, kilimas iki altoriaus. Svečių veidai atsukti į jus. Ir jie yra priešais jus. Prie altoriaus jus vedantys mažyliai kaip pasakų personažai, kurių išraiškos paliečia kiekvieną. Kartais tai bus miela šypsena, kartais vaiko veidas, priblokštas savo vaidmens. Taip gali atrodyti jūsų vestuvės. Tačiau nepamirškite neversti savo vaikų vaidinti šio vaidmens. Ne visi joje jausis patogiai. Pasikalbėkite su mažiausiais, ar jie norėtų jus lydėti šiuo svarbiu momentu ir kokiame vaidmenyje save mato. Galbūt jūs planuojate suknelę su ilgu traukiniu ir kokia mergina svajoja ją neštis jums. Jai tai bus puiki patirtis, o jums – nepamirštama ir ypatinga akimirka.

Šokiai ir žaidimai

Žinoma, pirmasis šokis skirtas nuotakai ir jaunikiui. Bet gal verta pagalvoti, ar į kitą kviestis vaikus, ypač jei jūsų vestuvėse jų bus daug. Šiek tiek vyresni vaikai tikriausiai nebesigėdys ir mielai dalyvaus linksmybėse. Merginos ypač mėgsta blizgėti šokių aikštelėje, kaip princesės. Jei jaunesni vaikai jaučiasi nepatogiai, prie jų gali prisijungti ir jų tėvai. Sudarykite didelį ratą ir šokite. Būtinai prie vaikams žinomos melodijos – puiki idėja bus dainelės iš pasakų.

Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš pirmų rankų

Profesionalus fotografas ir operatorius praktiškai privalomas per vestuves. Tačiau jei jūsų šeimoje yra moksleivių, kurie domisi fotoaparatu, paprašykite jų per ceremoniją nusifotografuoti ar net nufilmuoti. Dauguma vaikų mėgsta fotografuoti suaugusius. Tai puiki idėja, turinti tik pliusų. Negana to, kad nuotraukų apdorojimo nereikės laukti ilgiau nei mėnesio, savo ceremoniją tikrai pamatysite iš kitos perspektyvos. Nuostabu, kaip vaikai pasaulį suvokia kitaip nei suaugusieji. Tokia medžiaga gali būti puikus suvenyras – juokingas ir kartu jaudinantis.

Yra daug idėjų, kaip įtraukti vaikus aktyviai dalyvauti vestuvių ceremonijoje. Tačiau atminkite, kad kiekvienas turi tai jausti. Tai yra raktas į linksmybes.

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium