Ką mergina turėtų dėvėti vestuvėse šaltesnėmis dienomis? 0
Ką mergina turėtų dėvėti vestuvėse šaltesnėmis dienomis?

Vestuvės dažnai planuojamos gerokai iš anksto. Kartais tai užtrunka dvejus metus! Todėl sunku nuspėti, koks oras bus būtent šią dieną. Vestuvių ceremonijos dažniausiai organizuojamos pavasario, vasaros ir ankstyvo rudens sezonu. Tačiau net ir tada oras mėgsta gudrauti. Vestuvių diena gali būti vėsi, lietinga ir vėjuota.

Ar jau suplanavote dukters stilių šiai ypatingai dienai, tačiau prognozės nėra labai optimistiškos? Neleiskite savo kūdikio peršalti! Tokioms aplinkybėms galite nesunkiai pasiruošti ir iš anksto įsigyti reikiamus priedus. Jūsų mažylė bus pasiruošusi tokiai svarbiai dienai.

 

Blogas oras nereiškia blogų drabužių!

Pasirinkite tinkamus aksesuarus prie merginos suknelės. Jie sušildys ją! Jie nesugadins aprangos sudėties. Priešingai – jie tai tik pabrėš!

Ką verta turėti su savimi bjaurios auros metu? Zoya Fashion prie pasirinktos proginės suknelės merginai galite priderinti aksesuarus. Mūsų pasiūlyme rasite tokius priedus kaip:

  • vaikiškas bolero;
  • mergaičių pėdkelnės, kojinės ir kojinės ant kelių;
  • mergaičių turbanai;
  • vaikiškos skarelės.

 

Taip pat galite apsvarstyti papildomą suknelę ilgomis rankovėmis, kurią mergina vilkės vietoj planuoto stiliaus.

Kurie priedai bus geriausi? Pažvelkime atidžiau į galimas parinktis.

 

Kūdikių bolero

Tai puikus patentas nepalankiam orui! Vaikiško bolero formos viršutinis drabužis sušildys vaiką ir apsaugos nuo vėjo. Jis tiks beveik prie bet kokio stiliaus – bolero puikiai tiks tiek prie proginių mergaičių suknelių, tiek prie sijonų ir kelnių. Jūsų dukra jais galės pasipuošti ne tik svarbiose šventėse.

 

Kojinės iki kelių, kojinės ir pėdkelnės vaikams

Tai nepakeičiami stiliaus aksesuarai vaikams! Jie gali pabrėžti mergaitiškos suknelės spalvą vestuvių vakarėliui, ypač jei pasirinksite įmantresnius raštus. Mūsų parduotuvės asortimente rasite tiek klasikinių modelių, tiek gražių mergaitiškų kojinių, vaikiškų kojinių ar pėdkelnių vaikams su aplikacijomis. Galite rinktis, pavyzdžiui, ispaniško stiliaus maivymasis, nėrinių ar „angelų“ raštus su sparneliais ir pomponais.

 

Vaikiški turbanai

Praėjusio sezono hitas tarp vaikiškų galvos apdangalų! Mergaitės turbanas – elegantiškas aksesuaras. Apsaugos vaiko galvą nuo šalčio ir vėjo, taip pat puikiai pabrėš drabužius. Turbanai yra įvairių spalvų ir dizaino. Turimame asortimente tikrai rasite tokią, kuri puikiai derės prie pasirinktos suknelės spalvos ir stiliaus.

 

Vaikiški šalikai

Kai oras tikrai neduoda savo, verta uždengti ne tik kūdikio galvą, bet ir kaklą. Šiuo tikslu puikiai tiks elegantiški mergaitiški šalikai. Dėl pamušalo iš vidaus jie padengs gležną vaiko kaklą. Minkštas, storas audinys suteikia komfortą ir šilumą net šalčiausiomis dienomis. Toks vaikiškas šalikas suteiks Jūsų dukrai puikią apsaugą nuo peršalimo ligų!

 

Suknelė ilgomis rankovėmis

Apsvarstykite galimybę įsigyti mergaitišką suknelę ilgomis rankovėmis. Dukra galės nešioti, jei per vestuves nustebins nepalankus oras. Galite naudoti ir kitomis progomis, pavyzdžiui, kaip kalėdinę suknelę. Proginės suknelės mergaitėms iš Zoya Fashion kolekcijos apima įvairius modelius, tokius kaip Angel, Sophie, Roxy ir Ruby. Patikrinkite galimus modelius skirtuke Oficialios suknelės.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis mergaičių stiliaus aksesuarus šaltesnėms dienoms?

Pasirinkote visus reikalingus Zoya Fashion aksesuarus ir jokie orų pokyčiai jūsų nenustebins. Ką dar verta apsvarstyti? Yra keli kriterijai, pagal kuriuos pasirenkami aksesuarai vaikui šaltesnėmis dienomis.

  • Medžiaga. Patikrinkite, iš kokio audinio pagaminti stiliaus priedai. Jie turėtų jus sušildyti. Jie taip pat negali sudirginti gležnos jūsų kūdikio odos.
  • Priedų skaičius. Jei kūdikį apvyniosite per stipriai, kad apsaugotumėte jį nuo vėjo ir šalčio, galite pasiekti priešingą efektą nei numatyta. Vestuvių žaidimų metu vaikas gali perkaisti. Nuo čia – vos per žingsnį nuo peršalimo. Rinkitės praktiškiausius drabužius! Nepersistenkite su sluoksnių skaičiumi.
  • Kūdikio komfortas. Kuo daugiau sluoksnių, tuo mažiau patogu juose jausis jūsų kūdikiui. Rinkitės aksesuarus, kurie leis dukrai jaustis patogiai per vestuves.
  • Jūsų patogumas. Jūs tikrai nenorėtumėte tą dieną neštis papildomų kilogramų nereikalingų vaiko drabužių pavidalu. Tad rinkitės tik tuos aprangos elementus, kuriuos nesunkiai susidėsite, pavyzdžiui, į rankinę.
  • Jūsų vaiko sakinys. Jei jūsų dukra nemėgsta šalikų, neverskite jos dėvėti. Geriau sugalvokite alternatyvų sprendimą, kuris džiugins abi puses. Kartu pasirinkite papildomus aprangos elementus, kurie vėsesnę dieną sušildys ir sukels komfortą.

 

Elegantiškas stilius bet kokiam orui

Jūsų dukra neprivalo atsisakyti savo svajonių suknelės vien dėl to, kad oras pasidarė blogas. Suknelei pasirinkite tinkamus garderobo elementus. Jie suteiks vaikui šilumos ir apsaugos nuo vėjo ir tuo pačiu pabrėš stiliaus charakterį. Kraštutiniu atveju įsigykite papildomą mergaitišką suknelę ilgomis rankovėmis. Jį galite užsidėti vaikui esant tikrai nepalankioms oro sąlygoms. Jūs turite daug galimybių!

Paskelbkite komentarus (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium