Švelnūs Kūdikių Lakiruoti Batai su Kaspinėliais - Balti

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime garbę pristatyti jums mūsų unikalius Švelnūs Kūdikių Lakiruoti Batai su Kaspinėliais - tikrą harmoniją tarp gražaus dizaino ir nepalyginamos elegancijos, kurie žydės jūsų mažylių pėdutėse. Šie žavūs balti batai, subtiliai lakiruoti, puošti kaspinėliais, yra stilistinio patogumo ir komforto kvintesencija mažiausiems vartotojams.

Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti jūsų mažyliams maksimalų komfortą ir saugumą. Todėl mūsų kūdikių batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad apsaugotų jūsų mažylių švelnią odą ir pėdutes. Unikalus dizainas su kaspinėliais prideda žavesio ir daro šiuos batus išskirtiniais, puikiu papildu kiekvienai stilizacijai.

Gražu ir elegantiška eina kartu su funkcionalumu. Mūsų kūdikių batai buvo atidžiai suprojektuoti, kad suteiktų reikiamą palaikymą natūraliam pėdų vystymuisi, remdami jūsų vaiko pirmuosius žingsnius ir skatinantys jo mažųjų pėdų teisingą augimą.

Kaip patyrę dizaineriai ir gamintojai, žinome, kokia svarbi yra stiliaus ir ilgaamžiškumo derinys. Todėl mūsų batai yra atidžiai lakiruoti, kad išlaikytų savo unikalų išvaizdą ilgai, lydėdami jūsų mažylius kiekvienoje ypatingoje akimirkoje.

Norime pakviesti jus atrasti mūsų kūdikių batelių magiją - tobulą gražumo, elegancijos ir funkcionalumo derinį. Sukurkite neprisimenamus prisiminimus su mūsų batais, kurie pabrėš jūsų brangiausių lobelių unikalumą. Jau dabar galite įsigyti mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium