Subtilūs Kūdikių Batai su Kaspinėliais - Balti

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Turime malonumą pristatyti jums mūsų išskirtinius Subtilūs Kūdikių Batai su Kaspinėliais - tikrą subtilaus grožio ir išskirtinės elegancijos derinį, kuris tikrai sužavės jūsų mažuosius. Šie nuostabūs balti batai, švelniai lakiruoti, yra puikus pasirinkimas mažiausiems vartotojams.

Mūsų produkte visų pirma orientuojamės į jūsų mažylių komfortą ir saugumą. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, mūsų kūdikių batai užtikrina švelnumą ir malonumą nešioti, kas yra ypač svarbu šiame svarbiame vystymosi etape.

Mūsų batelių išskirtinis dizainas suteikia jiems unikalų charakterį, darant juos ne tik funkcionaliu drabužiu, bet ir efektingu stiliaus akcentu jūsų mažyliams. Smulkūs detalės, tokios kaip švelnus lakas, prideda ypatingo žavesio ir išskiria mūsų kūdikių batus iš kitų.

Tikime, kad jūsų vaiko pirmi žingsniai yra labai svarbūs momentai. Todėl mūsų batai buvo atidžiai suprojektuoti, kad palaikytų natūralų pėdų vystymąsi ir užtikrintų maksimalų komfortą kiekvienoje veikloje.

Kaip specialistai su daugybe patirties kuriant produktus vaikams, žinome, kokia svarbi yra kokybė ir ilgaamžiškumas. Mūsų kūdikių batai yra atidžiai pagaminti, kad atitiktų aukščiausius standartus, todėl jie bus su jūsų mažyliais daug gražių akimirkų.

Kviečiame atrasti mūsų kūdikių batelių magiją - puikų estetikos, patogumo ir saugumo derinį. Sukurkite unikalius prisiminimus su mūsų batais, kurie pabrėš jūsų brangiausių lobelių grožį. Jau dabar galite įsigyti mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium