Mažylių Batukai su Rožiniais Gėlėlėmis

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 13,00 € 13.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Mūsų garbė pristatyti jums mūsų išskirtinius mažylių batukus - tikrus stiliaus šedevrus, kurie užtikrins, kad jūsų mažyliai atrodys nuostabiai ir elegantiškai. Šie nuostabūs batukai švelniame rožiniame atspalvyje, puošti mielais gėlėlėmis, yra delikatumo ir žavesio kvintesencija jūsų mažiausiems lobiams.

Komfortas ir jūsų mažylių saugumas yra mūsų prioritetas. Mūsų mažylių batukai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, rūpinantis jūsų mažylių švelnia oda ir kojytėmis, leidžiant jiems laisvai tyrinėti pasaulį.

Estetikos ir funkcionalumo derinys yra mūsų specializacija. Gėlėlės suteikia batukams unikalaus charakterio, o jūsų mažyliams - asmeninio stiliaus, kuris tikrai pritrauks dėmesį ir pabrėš jų žavesį.

Mes kūrėme šiuos batukus, galvodami apie jūsų mažylių pirmuosius žingsnius. Mūsų mažylių batukai sukurti taip, kad remtų natūralų kojyčių vystymąsi ir užtikrintų maksimalų komfortą bet kurioje veikloje.

Leiskite jūsų mažyliams jaustis ypatingai nuo pačių pirmųjų dienų. Kviečiame jus atrasti mūsų mažylių batukų magiją - elegancijos, patogumo ir funkcionalumo derinį. Jau dabar prieinami mūsų parduotuvėje!

Amžius Pėdos ilgis
0-6 mėnesiai 11 cm
6-12 mėnesiai 12 cm
12-18 mėnesiai 13 cm

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium