Dovanų Pakavimo Paslauga

Paruošimas siuntimui: 1 darbo diena
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinkite pristatymo būdus
Kaina: 4,00 € 4.00
ilość vnt

pasirinkti variantą

pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

Pridėkite Savo Pirkiniams Išskirtinumą

Kiekvienas tėvas nori, kad dovanėlė jų vaikui būtų ne tik graži, bet ir pateikta būdu, kuris pabrėžtų jos išskirtinumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje puikiai suprantame šiuos poreikius. Todėl siūlome ekskliuzyvinę dovanų pakavimo paslaugą, kuri padarys Jūsų pirkinius tikru šedevru.

Elegancija kiekviename detale

Renkantis savo mažyliui elegantišką gimtadienio suknelę, stilingą rinkinį krikštynoms ar dekoratyvinę juostelę svarbiai progai, galite būti tikri, kad ji bus supakuota su rūpestingumu kiekvienam, net mažiausiam detaliui. Mūsų pakavimai yra tradicijų ir modernumo derinys - dekoratyvinė dėžutė, susietas blizgučiu satino kaspinu, kurio viduje produktas yra apgaubtas švelnia popieriumi ir užantspauduotas mūsų firmine lipduku. Tai garantuoja, kad dovanėlė atrodys taip pat gražiai išorėje, kaip ir viduje.

Paprastumas ir patogumas

Norime, kad mūsų paslaugos naudojimas būtų Jums kuo paprastesnis. Prieš baigdami apsipirkimą tiesiog pridėkite į krepšelį parinktį "Dovanų Pakavimas". Jei norite, kad tik tam tikri produktai būtų supakuoti šiuo išskirtiniu būdu, tiesiog palikite mums atitinkamą pastabą. Svarbu, šios paslaugos naudojimas neturi įtakos užsakymo vykdymo laikui.

Saugumas virš visko

Rūpinamės, kad kiekviena dovanėlė pasiektų Jus nepažeista. Todėl kiekvienas mūsų supakuotas produktas patenka į specialų folijos maišelį, garantuojantį jo saugų pristatymą. Be to, dovanų pakelyje nerandate jokių kainų ar čekio - visus reikalingus dokumentus siunčiame elektroniniu paštu.

Tegul kiekvienas pirkimas tampa išskirtine dovanėle

Nepriklausomai nuo produktų skaičiaus Jūsų užsakyme, dovanų pakavimo paslauga yra prieinama visiems. Padarykite, kad kiekvienas Jūsų nupirktas daiktas taptų išskirtine dovanėle, kuri sužavės Jums artimą asmenį.

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Siuntimo šalis:

Produktų apžvalgos (0)

Submit
aukštyn
Sklep jest w trybie podglądu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium